Wakacje:)

Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nikomu nie może odebrać.
(Ignacy Jan Paderewski)

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy, a może nawet trudniejszej niż zwykle – bo zdalnej, nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od szkoły, książek, sprawdzianów, zeszytów, dzwonka, porannego wstawania. Ten rok szkolny nikogo nie rozpieszczał – był pełen wyzwań i niepewności. Dlatego gorąco Wam gratulujemy, że sobie z nim poradziliście! 

     Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne przygód. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia, z każdego spotkania z interesującymi ludźmi. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale pamiętajcie o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Rodzicom naszych Uczniów dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie różnych przedsięwzięć szkolnych, życzliwość, a także gotowość do współpracy. Życzymy, aby wakacje również dla Was były czasem wypoczynku.

     Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Na wakacyjnych ścieżkach nie zapominajmy o Bogu… przez piękno przyrody i poznanych ludzi poznawajmy ich Stwórcę.

     Dziękujemy za cały miniony rok szkolny.

    Wierzymy, że wszyscy spotkamy się po wakacjach w szkole zdrowi, opaleni, wypoczęci i przede wszystkim pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

s. Urszula i s. Elżbieta